| to King's Cross, Station | 3m |
| to King's Cross, Station | 11m |
| to King's Cross, Station | 18m |
| to King's Cross, Station | 26m |
| to Honor Oak | 6m |
| to Honor Oak | 10m |
| to Honor Oak | 17m |
| to Honor Oak | 23m |
to King's Cross, Station 3mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop V in 3 (three) minutes
to King's Cross, Station 11mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop V in 11 (eleven) minutes
to King's Cross, Station 18mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop V in 18 (eighteen) minutes
to King's Cross, Station 26mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop V in 26 (twenty six) minutes
to Honor Oak 6mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop Y in 6 (six) minutes
to Honor Oak 10mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop Y in 10 (ten) minutes
to Honor Oak 17mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop Y in 17 (seventeen) minutes
to Honor Oak 23mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop Y in 23 (twenty three) minutes
buses 363, 63, N63
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Elephant & Castle |
buses 363, 63, N63
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Honor Oak |
buses 363, 63, N63