| to King's Cross, Station | 0m |
| to King's Cross, Station | 5m |
| to King's Cross, Station | 13m |
| to King's Cross, Station | 20m |
| to King's Cross, Station | 28m |
| to Honor Oak | 2m |
| to Honor Oak | 7m |
| to Honor Oak | 12m |
| to Honor Oak | 22m |
to King's Cross, Station 0mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop M in 0 () minutes
to King's Cross, Station 5mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop M in 5 (five) minutes
to King's Cross, Station 13mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop M in 13 (thirteen) minutes
to King's Cross, Station 20mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop M in 20 (twenty ) minutes
to King's Cross, Station 28mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop M in 28 (twenty eight) minutes
to Honor Oak 2mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 2 (two) minutes
to Honor Oak 7mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 7 (seven) minutes
to Honor Oak 12mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 12 (twelve) minutes
to Honor Oak 22mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 22 (twenty two) minutes
buses 197, 363, 37, 63, 78, N63, P12, P13
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Elephant & Castle Or Tower Bridge |
buses 12, 197, 363, 37, 63, N63
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brockley, East Dulwich Or Honor Oak |
buses 12, 197, 343, 363, 37, 63, 78, N343, N63, P12, P13