| to Honor Oak | 4m |
| to Honor Oak | 6m |
| to Honor Oak | 19m |
| to Honor Oak | 22m |
| to Honor Oak | 27m |
| to King's Cross, Station | 7m |
| to King's Cross, Station | 14m |
| to King's Cross, Station | 29m |
to Honor Oak 4mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop V in 4 (four) minutes
to Honor Oak 6mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop V in 6 (six) minutes
to Honor Oak 19mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop V in 19 (nineteen) minutes
to Honor Oak 22mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop V in 22 (twenty two) minutes
to Honor Oak 27mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop V in 27 (twenty seven) minutes
to King's Cross, Station 7mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop U in 7 (seven) minutes
to King's Cross, Station 14mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop U in 14 (fourteen) minutes
to King's Cross, Station 29mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop U in 29 (twenty nine) minutes
buses 12, 197, 343, 363, 37, 63, 78, N343, N63, P12, P13
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bermondsey Or Elephant & Castle |
buses 12, 197, 343, 363, 37, 63, 78, N343, N63, P12
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Honor Oak, Dulwich Or East Dulwich |