| to King's Cross, Station | 0m |
| to King's Cross, Station | 9m |
| to King's Cross, Station | 16m |
| to King's Cross, Station | 24m |
| to Honor Oak | 1m |
| to Honor Oak | 7m |
| to Honor Oak | 15m |
| to Honor Oak | 23m |
| to Honor Oak | 29m |
to King's Cross, Station 0mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop C in 0 () minutes
to King's Cross, Station 9mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop C in 9 (nine) minutes
to King's Cross, Station 16mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop C in 16 (sixteen) minutes
to King's Cross, Station 24mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop C in 24 (twenty four) minutes
to Honor Oak 1mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop D in 1 (one) minutes
to Honor Oak 7mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop D in 7 (seven) minutes
to Honor Oak 15mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop D in 15 (fifteen) minutes
to Honor Oak 23mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop D in 23 (twenty three) minutes
to Honor Oak 29mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop D in 29 (twenty nine) minutes
buses 363, 381, 63, 78, N381, N63
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bermondsey Or Elephant & Castle |
buses 363, 381, 63, 78, N381, N63
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Honor Oak Or Nunhead |
buses 12, 136, 171, 343, 345, 36, 363, 381, 436, 63, 78, N136, N171, N343, N381, N63, N89