| to King's Cross, Station | 3m |
| to King's Cross, Station | 9m |
| to King's Cross, Station | 16m |
| to King's Cross, Station | 24m |
| to Honor Oak | 5m |
| to Honor Oak | 9m |
| to Honor Oak | 19m |
| to Honor Oak | 28m |
to King's Cross, Station 3mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WM in 3 (three) minutes
to King's Cross, Station 9mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WM in 9 (nine) minutes
to King's Cross, Station 16mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WM in 16 (sixteen) minutes
to King's Cross, Station 24mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WM in 24 (twenty four) minutes
to Honor Oak 5mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop EA in 5 (five) minutes
to Honor Oak 9mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop EA in 9 (nine) minutes
to Honor Oak 19mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop EA in 19 (nineteen) minutes
to Honor Oak 28mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop EA in 28 (twenty eight) minutes
buses 12, 197, 343, 363, 37, 63, 78, N343, N63, P12
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bermondsey Or Elephant & Castle |
buses 12, 197, 343, 363, 37, 63, 78, N343, N63, P12
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Dulwich, East Dulwich Or Honor Oak |
buses 12, 197, 343, 363, 37, 63, 78, N343, N63, P12