| to King's Cross, Station | 0m |
| to King's Cross, Station | 0m |
| to King's Cross, Station | 8m |
| to King's Cross, Station | 15m |
| to King's Cross, Station | 23m |
| to Honor Oak | 8m |
| to Honor Oak | 14m |
| to Honor Oak | 21m |
| to Honor Oak | 25m |
to King's Cross, Station 0mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WA in 0 () minutes
to King's Cross, Station 0mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WA in 0 () minutes
to King's Cross, Station 8mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WA in 8 (eight) minutes
to King's Cross, Station 15mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WA in 15 (fifteen) minutes
to King's Cross, Station 23mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop WA in 23 (twenty three) minutes
to Honor Oak 8mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop WR in 8 (eight) minutes
to Honor Oak 14mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop WR in 14 (fourteen) minutes
to Honor Oak 21mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop WR in 21 (twenty one) minutes
to Honor Oak 25mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop WR in 25 (twenty five) minutes
buses 363, 63, N63
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Elephant & Castle |
buses 363, 63, N63
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace |
buses 363, 63, N63