| to Honor Oak | 1m |
| to Honor Oak | 7m |
| to Honor Oak | 16m |
| to Honor Oak | 24m |
| to King's Cross, Station | 4m |
| to King's Cross, Station | 12m |
| to King's Cross, Station | 19m |
| to King's Cross, Station | 27m |
to Honor Oak 1mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop M in 1 (one) minutes
to Honor Oak 7mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop M in 7 (seven) minutes
to Honor Oak 16mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop M in 16 (sixteen) minutes
to Honor Oak 24mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop M in 24 (twenty four) minutes
to King's Cross, Station 4mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop J in 4 (four) minutes
to King's Cross, Station 12mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop J in 12 (twelve) minutes
to King's Cross, Station 19mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop J in 19 (nineteen) minutes
to King's Cross, Station 27mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop J in 27 (twenty seven) minutes
buses 363, 63, N63
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Elephant & Castle |
buses 363, 63, N63
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Honor Oak |
buses 363, 381, 63, 78, N381, N63