| to King's Cross, Station | 3m |
| to King's Cross, Station | 12m |
| to King's Cross, Station | 19m |
| to King's Cross, Station | 27m |
| to Honor Oak | 3m |
| to Honor Oak | 7m |
| to Honor Oak | 17m |
| to Honor Oak | 28m |
to King's Cross, Station 3mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop H in 3 (three) minutes
to King's Cross, Station 12mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop H in 12 (twelve) minutes
to King's Cross, Station 19mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop H in 19 (nineteen) minutes
to King's Cross, Station 27mbus to King's Cross, Station on 63 bus route anticipated at bus stop H in 27 (twenty seven) minutes
to Honor Oak 3mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 3 (three) minutes
to Honor Oak 7mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 7 (seven) minutes
to Honor Oak 17mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 17 (seventeen) minutes
to Honor Oak 28mbus to Honor Oak on 63 bus route anticipated at bus stop N in 28 (twenty eight) minutes
buses 363, 381, 63, 78, N381, N63
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bermondsey Or Elephant & Castle |
buses 363, 381, 63, 78, N381, N63
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Honor Oak Or Nunhead |
buses 363, 381, 63, 78, N381, N63