| to Old Coulsdon | 0m |
| to Old Coulsdon | 7m |
| to Old Coulsdon | 16m |
| to Old Coulsdon | 26m |
| to Streatham Station | 3m |
| to Streatham Station | 13m |
| to Streatham Station | 17m |
| to Streatham Station | 23m |
to Old Coulsdon 0mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop C in 0 () minutes
to Old Coulsdon 7mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop C in 7 (seven) minutes
to Old Coulsdon 16mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop C in 16 (sixteen) minutes
to Old Coulsdon 26mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop C in 26 (twenty six) minutes
to Streatham Station 3mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop D in 3 (three) minutes
to Streatham Station 13mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop D in 13 (thirteen) minutes
to Streatham Station 17mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop D in 17 (seventeen) minutes
to Streatham Station 23mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop D in 23 (twenty three) minutes
buses 60
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Thornton Heath |
buses 60
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Streatham |
buses 60