| to Old Coulsdon | 2m |
| to Old Coulsdon | 11m |
| to Old Coulsdon | 19m |
| to Old Coulsdon | 29m |
| to Streatham Station | 4m |
| to Streatham Station | 8m |
| to Streatham Station | 13m |
| to Streatham Station | 23m |
to Old Coulsdon 2mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop RK in 2 (two) minutes
to Old Coulsdon 11mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop RK in 11 (eleven) minutes
to Old Coulsdon 19mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop RK in 19 (nineteen) minutes
to Old Coulsdon 29mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop RK in 29 (twenty nine) minutes
to Streatham Station 4mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop RA in 4 (four) minutes
to Streatham Station 8mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop RA in 8 (eight) minutes
to Streatham Station 13mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop RA in 13 (thirteen) minutes
to Streatham Station 23mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop RA in 23 (twenty three) minutes
buses 166, 405, 434, 60, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Purley |
buses 166, 405, 434, 60, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Chipstead Valley, Hooley Or Old Coulsdon |
buses 166, 405, 434, 60, N68