| to Old Coulsdon | 0m |
| to Old Coulsdon | 5m |
| to Old Coulsdon | 16m |
| to Old Coulsdon | 25m |
| to Streatham Station | 1m |
| to Streatham Station | 8m |
| to Streatham Station | 14m |
| to Streatham Station | 24m |
| to Streatham Station | 25m |
| to Streatham Station | 26m |
to Old Coulsdon 0mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop GH in 0 () minutes
to Old Coulsdon 5mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop GH in 5 (five) minutes
to Old Coulsdon 16mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop GH in 16 (sixteen) minutes
to Old Coulsdon 25mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop GH in 25 (twenty five) minutes
to Streatham Station 1mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop GF in 1 (one) minutes
to Streatham Station 8mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop GF in 8 (eight) minutes
to Streatham Station 14mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop GF in 14 (fourteen) minutes
to Streatham Station 24mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop GF in 24 (twenty four) minutes
to Streatham Station 25mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop GF in 25 (twenty five) minutes
to Streatham Station 26mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop GF in 26 (twenty six) minutes
buses 312, 407, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Croydon Town Centre |
buses 312, 407, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Purley |
buses 312, 407, 466, 60, N68