| to Old Coulsdon | 1m |
| to Old Coulsdon | 10m |
| to Old Coulsdon | 17m |
| to Old Coulsdon | 27m |
| to Streatham Station | 12m |
| to Streatham Station | 16m |
| to Streatham Station | 23m |
| to Streatham Station | 30m |
to Old Coulsdon 1mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop J in 1 (one) minutes
to Old Coulsdon 10mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop J in 10 (ten) minutes
to Old Coulsdon 17mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop J in 17 (seventeen) minutes
to Old Coulsdon 27mbus to Old Coulsdon on 60 bus route anticipated at bus stop J in 27 (twenty seven) minutes
to Streatham Station 12mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop K in 12 (twelve) minutes
to Streatham Station 16mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop K in 16 (sixteen) minutes
to Streatham Station 23mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop K in 23 (twenty three) minutes
to Streatham Station 30mbus to Streatham Station on 60 bus route anticipated at bus stop K in 30 (thirty ) minutes
buses 152, 255, 463, 60, 633
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Thornton Heath |
buses 152, 255, 463, 60, 633
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Eastfields Or Streatham |
buses 152, 255, 463, 60, 633