| to Victoria | 0m |
| to Victoria | 9m |
| to Victoria | 18m |
| to Victoria | 27m |
| to Willesden Bus Garage | 0m |
| to Willesden Bus Garage | 8m |
| to Willesden Bus Garage | 19m |
| to Willesden Bus Garage | 30m |
to Victoria 0mbus to Victoria on 6 bus route anticipated at bus stop KC in 0 () minutes
to Victoria 9mbus to Victoria on 6 bus route anticipated at bus stop KC in 9 (nine) minutes
to Victoria 18mbus to Victoria on 6 bus route anticipated at bus stop KC in 18 (eighteen) minutes
to Victoria 27mbus to Victoria on 6 bus route anticipated at bus stop KC in 27 (twenty seven) minutes
to Willesden Bus Garage 0mbus to Willesden Bus Garage on 6 bus route anticipated at bus stop KB in 0 () minutes
to Willesden Bus Garage 8mbus to Willesden Bus Garage on 6 bus route anticipated at bus stop KB in 8 (eight) minutes
to Willesden Bus Garage 19mbus to Willesden Bus Garage on 6 bus route anticipated at bus stop KB in 19 (nineteen) minutes
to Willesden Bus Garage 30mbus to Willesden Bus Garage on 6 bus route anticipated at bus stop KB in 30 (thirty ) minutes
buses 302, 52, 6
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Willesden |
buses 302, 52, 6
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Ladbroke Grove |
buses 302, 52, 6