| to Streatham Hill Station | 0m |
| to Streatham Hill Station | 15m |
| to Clapham Park, Atkins Road | 19m |
| to Clapham Park, Atkins Road | 29m |
| to Kingston | 3m |
| to Kingston | 8m |
| to Kingston | 17m |
| to Kingston | 28m |
to Streatham Hill Station 0mbus to Streatham Hill Station on 57 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to Streatham Hill Station 15mbus to Streatham Hill Station on 57 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Clapham Park, Atkins Road 19mbus to Clapham Park, Atkins Road on 57 bus route anticipated at bus stop in 19 (nineteen) minutes
to Clapham Park, Atkins Road 29mbus to Clapham Park, Atkins Road on 57 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
to Kingston 3mbus to Kingston on 57 bus route anticipated at bus stop SQ in 3 (three) minutes
to Kingston 8mbus to Kingston on 57 bus route anticipated at bus stop SQ in 8 (eight) minutes
to Kingston 17mbus to Kingston on 57 bus route anticipated at bus stop SQ in 17 (seventeen) minutes
to Kingston 28mbus to Kingston on 57 bus route anticipated at bus stop SQ in 28 (twenty eight) minutes
buses 201, 333, 57
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham |
buses 201, 333, 57
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Mitcham Or Tooting |
buses 201, 333, 57