| to Walthamstow Central | 0m |
| to Walthamstow Central | 8m |
| to Walthamstow Central | 18m |
| to Walthamstow Central | 25m |
| to Oxford Circus | 3m |
| to Oxford Circus | 7m |
| to Oxford Circus | 13m |
| to Oxford Circus | 18m |
to Walthamstow Central 0mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LQ in 0 () minutes
to Walthamstow Central 8mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LQ in 8 (eight) minutes
to Walthamstow Central 18mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LQ in 18 (eighteen) minutes
to Walthamstow Central 25mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LQ in 25 (twenty five) minutes
to Oxford Circus 3mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LZ in 3 (three) minutes
to Oxford Circus 7mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LZ in 7 (seven) minutes
to Oxford Circus 13mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LZ in 13 (thirteen) minutes
to Oxford Circus 18mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LZ in 18 (eighteen) minutes
buses 106, 236, 254, 277, 55, N253, N277, N55
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hackney Wick, Dalston Or Clapton Pond |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_883 |
buses 106, 254, 55, N253, N55
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Bethnal Green Or Shoreditch |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_883 |
buses 106, 236, 254, 277, 55, N253, N277, N55
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_883 |