| to Oxford Circus | 0m |
| to Oxford Circus | 4m |
| to Oxford Circus | 11m |
| to Oxford Circus | 27m |
| to Walthamstow Central | 4m |
| to Walthamstow Central | 10m |
| to Walthamstow Central | 19m |
| to Walthamstow Central | 21m |
| to Walthamstow Central | 28m |
to Oxford Circus 0mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LK in 0 () minutes
to Oxford Circus 4mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LK in 4 (four) minutes
to Oxford Circus 11mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LK in 11 (eleven) minutes
to Oxford Circus 27mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop LK in 27 (twenty seven) minutes
to Walthamstow Central 4mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LG in 4 (four) minutes
to Walthamstow Central 10mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LG in 10 (ten) minutes
to Walthamstow Central 19mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LG in 19 (nineteen) minutes
to Walthamstow Central 21mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LG in 21 (twenty one) minutes
to Walthamstow Central 28mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop LG in 28 (twenty eight) minutes
buses 55, 56, N38, N55
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Bakers Arms |
buses 55, 56, N38, N55
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Clapton |
buses 55, 56, N38, N55