| to Walthamstow Central | 0m |
| to Walthamstow Central | 4m |
| to Walthamstow Central | 11m |
| to Walthamstow Central | 18m |
| to Walthamstow Central | 28m |
| to Oxford Circus | 1m |
| to Oxford Circus | 2m |
| to Oxford Circus | 8m |
| to Oxford Circus | 13m |
| to Oxford Circus | 20m |
| to Oxford Circus | 25m |
to Walthamstow Central 0mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop A in 0 () minutes
to Walthamstow Central 4mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop A in 4 (four) minutes
to Walthamstow Central 11mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop A in 11 (eleven) minutes
to Walthamstow Central 18mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop A in 18 (eighteen) minutes
to Walthamstow Central 28mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop A in 28 (twenty eight) minutes
to Oxford Circus 1mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop B in 1 (one) minutes
to Oxford Circus 2mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop B in 2 (two) minutes
to Oxford Circus 8mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop B in 8 (eight) minutes
to Oxford Circus 13mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop B in 13 (thirteen) minutes
to Oxford Circus 20mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop B in 20 (twenty ) minutes
to Oxford Circus 25mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop B in 25 (twenty five) minutes
buses 106, 236, 254, 276, 277, 30, 394, 55, N253, N277, N55, W15
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hackney Wick, Dalston Or Clapton Pond |
buses 106, 254, 277, 55, N253, N277, N55
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Bethnal Green, Shoreditch Or Mile End |
buses 106, 236, 254, 276, 277, 30, 394, 55, N253, N277, N55, W15