| to Oxford Circus | 2m |
| to Oxford Circus | 10m |
| to Oxford Circus | 18m |
| to Oxford Circus | 26m |
| to Walthamstow Central | 5m |
| to Walthamstow Central | 13m |
| to Walthamstow Central | 19m |
| to Walthamstow Central | 29m |
to Oxford Circus 2mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop Q in 2 (two) minutes
to Oxford Circus 10mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop Q in 10 (ten) minutes
to Oxford Circus 18mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop Q in 18 (eighteen) minutes
to Oxford Circus 26mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop Q in 26 (twenty six) minutes
to Walthamstow Central 5mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop V in 5 (five) minutes
to Walthamstow Central 13mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop V in 13 (thirteen) minutes
to Walthamstow Central 19mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop V in 19 (nineteen) minutes
to Walthamstow Central 29mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop V in 29 (twenty nine) minutes
buses 55, 56, N38, N55
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Leyton |
buses 55, 56, N38, N55
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Hackney Central Or Dalston Junction |
buses 55, 56, N38, N55