| to Walthamstow Central | 0m |
| to Walthamstow Central | 8m |
| to Walthamstow Central | 18m |
| to Walthamstow Central | 28m |
| to Oxford Circus | 1m |
| to Oxford Circus | 7m |
| to Oxford Circus | 14m |
| to Oxford Circus | 23m |
to Walthamstow Central 0mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop O in 0 () minutes
to Walthamstow Central 8mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop O in 8 (eight) minutes
to Walthamstow Central 18mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop O in 18 (eighteen) minutes
to Walthamstow Central 28mbus to Walthamstow Central on 55 bus route anticipated at bus stop O in 28 (twenty eight) minutes
to Oxford Circus 1mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop N in 1 (one) minutes
to Oxford Circus 7mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop N in 7 (seven) minutes
to Oxford Circus 14mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop N in 14 (fourteen) minutes
to Oxford Circus 23mbus to Oxford Circus on 55 bus route anticipated at bus stop N in 23 (twenty three) minutes
buses 26, 55, N26, N55
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Liverpool Street Or Old Street |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_446 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_507 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_553 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_718 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_867 |
buses 26, 55, N26, N55
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Hackney Central Or Hackney Wick |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_446 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_507 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_553 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_718 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_867 |