| to Lambeth North, Lower Marsh | 0m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 10m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 18m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 26m |
| to Plumstead Station | 1m |
| to Plumstead Station | 10m |
| to Plumstead Station | 17m |
| to Plumstead Station | 24m |
| to Plumstead Station | 30m |
to Lambeth North, Lower Marsh 0mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop H in 0 () minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 10mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop H in 10 (ten) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 18mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop H in 18 (eighteen) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 26mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop H in 26 (twenty six) minutes
to Plumstead Station 1mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop M in 1 (one) minutes
to Plumstead Station 10mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop M in 10 (ten) minutes
to Plumstead Station 17mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop M in 17 (seventeen) minutes
to Plumstead Station 24mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop M in 24 (twenty four) minutes
to Plumstead Station 30mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop M in 30 (thirty ) minutes
buses 380, 422, 53, 54, 96, N53
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Blackheath |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5244 |
buses 161, 178, 291, 386, 51, 53, 54, 658, N53
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Plumstead Common Or Queen Elizabeth Hospital |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5244 |