| to Lambeth North, Lower Marsh | 1m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 10m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 18m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 26m |
| to Plumstead Station | 5m |
| to Plumstead Station | 6m |
| to Plumstead Station | 16m |
| to Plumstead Station | 23m |
| to Plumstead Station | 29m |
to Lambeth North, Lower Marsh 1mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WP in 1 (one) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 10mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WP in 10 (ten) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 18mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WP in 18 (eighteen) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 26mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WP in 26 (twenty six) minutes
to Plumstead Station 5mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WR in 5 (five) minutes
to Plumstead Station 6mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WR in 6 (six) minutes
to Plumstead Station 16mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WR in 16 (sixteen) minutes
to Plumstead Station 23mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WR in 23 (twenty three) minutes
to Plumstead Station 29mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WR in 29 (twenty nine) minutes
buses 51, 53, 658, N53
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Plumstead Station Or Welling |
buses 51, 53, 658, N53
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Woolwich Town Centre |
buses 51, 53, 658, N53