| to Lambeth North, Lower Marsh | 3m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 12m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 21m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 29m |
| to Plumstead Station | 10m |
| to Plumstead Station | 16m |
| to Plumstead Station | 22m |
| to Plumstead Station | 28m |
to Lambeth North, Lower Marsh 3mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop S in 3 (three) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 12mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop S in 12 (twelve) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 21mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop S in 21 (twenty one) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 29mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop S in 29 (twenty nine) minutes
to Plumstead Station 10mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop P in 10 (ten) minutes
to Plumstead Station 16mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop P in 16 (sixteen) minutes
to Plumstead Station 22mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop P in 22 (twenty two) minutes
to Plumstead Station 28mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop P in 28 (twenty eight) minutes
buses 380, 422, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Plumstead Station Or Plumstead Common |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5244 |
buses 291, 380, 422, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackheath Or Queen Elizabeth Hospital |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5244 |
buses 291, 380, 422, 53, 54, N53
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5244 |