| to Plumstead Station | 3m |
| to Plumstead Station | 4m |
| to Plumstead Station | 14m |
| to Plumstead Station | 22m |
| to Plumstead Station | 27m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 4m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 13m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 21m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 29m |
to Plumstead Station 3mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WB in 3 (three) minutes
to Plumstead Station 4mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WB in 4 (four) minutes
to Plumstead Station 14mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WB in 14 (fourteen) minutes
to Plumstead Station 22mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WB in 22 (twenty two) minutes
to Plumstead Station 27mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop WB in 27 (twenty seven) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 4mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WJ in 4 (four) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 13mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WJ in 13 (thirteen) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 21mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WJ in 21 (twenty one) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 29mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop WJ in 29 (twenty nine) minutes
buses 386, 51, 53, 658, N53
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Woolwich Town Centre |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |
buses 386, 51, 53, 658, N53
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Welling Or Queen Elizabeth Hospital |
buses 386, 51, 53, 658, N53
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5674 |