| to Lambeth North, Lower Marsh | 3m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 6m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 16m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 24m |
| to Plumstead Station | 6m |
| to Plumstead Station | 13m |
| to Plumstead Station | 18m |
| to Plumstead Station | 25m |
to Lambeth North, Lower Marsh 3mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop A in 3 (three) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 6mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 16mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop A in 16 (sixteen) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 24mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop A in 24 (twenty four) minutes
to Plumstead Station 6mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop E in 6 (six) minutes
to Plumstead Station 13mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop E in 13 (thirteen) minutes
to Plumstead Station 18mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop E in 18 (eighteen) minutes
to Plumstead Station 25mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop E in 25 (twenty five) minutes
buses 422, 486, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Woolwich Or Queen Elizabeth Hospital |
buses 422, 486, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackheath Or North Greenwich |
buses 422, 486, 53, 54, N53