| to Lambeth North, Lower Marsh | 0m |
| to Plumstead Station | 1m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 5m |
| to Plumstead Station | 7m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 9m |
| to Plumstead Station | 14m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 20m |
| to Plumstead Station | 21m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 29m |
to Lambeth North, Lower Marsh 0mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to Plumstead Station 1mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 5mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Plumstead Station 7mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 9mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Plumstead Station 14mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 20mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Plumstead Station 21mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 29mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 422, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Woolwich |
buses 422, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | North Greenwich, Deptford Or Lewisham |
buses 422, 53, 54, N53