| to Lambeth North, Lower Marsh | 3m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 7m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 17m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 25m |
| to Plumstead Station | 4m |
| to Plumstead Station | 11m |
| to Plumstead Station | 17m |
| to Plumstead Station | 23m |
to Lambeth North, Lower Marsh 3mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop B in 3 (three) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 7mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop B in 7 (seven) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 17mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop B in 17 (seventeen) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 25mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop B in 25 (twenty five) minutes
to Plumstead Station 4mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop D in 4 (four) minutes
to Plumstead Station 11mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop D in 11 (eleven) minutes
to Plumstead Station 17mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop D in 17 (seventeen) minutes
to Plumstead Station 23mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop D in 23 (twenty three) minutes
buses 422, 486, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Woolwich Or Queen Elizabeth Hospital |
buses 422, 486, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Blackheath Or North Greenwich |
buses 422, 486, 53, 54, N53