| to Lambeth North, Lower Marsh | 1m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 4m |
| to Plumstead Station | 8m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 14m |
| to Plumstead Station | 14m |
| to Plumstead Station | 20m |
| to Lambeth North, Lower Marsh | 23m |
| to Plumstead Station | 26m |
to Lambeth North, Lower Marsh 1mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 4mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Plumstead Station 8mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 14mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Plumstead Station 14mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Plumstead Station 20mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Lambeth North, Lower Marsh 23mbus to Lambeth North, Lower Marsh on 53 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Plumstead Station 26mbus to Plumstead Station on 53 bus route anticipated at bus stop in 26 (twenty six) minutes
buses 291, 380, 422, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Plumstead Station Or Plumstead Common |
buses 291, 380, 422, 53, 54, N53
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackheath Or Queen Elizabeth Hospital |
buses 291, 380, 422, 53, 54, N53