| to Canning Town, Bus Station | 1m |
| to Canning Town, Bus Station | 9m |
| to Canning Town, Bus Station | 9m |
| to Canning Town, Bus Station | 13m |
| to Canning Town, Bus Station | 19m |
| to Canning Town, Bus Station | 23m |
| to Romford Market | 2m |
| to Romford Market | 3m |
| to Romford Market | 7m |
| to Romford Market | 17m |
| to Romford Market | 22m |
| to Romford Market | 29m |
to Canning Town, Bus Station 1mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop Y in 1 (one) minutes
to Canning Town, Bus Station 9mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop Y in 9 (nine) minutes
to Canning Town, Bus Station 9mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop Y in 9 (nine) minutes
to Canning Town, Bus Station 13mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop Y in 13 (thirteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 19mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop Y in 19 (nineteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 23mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop Y in 23 (twenty three) minutes
to Romford Market 2mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop Q in 2 (two) minutes
to Romford Market 3mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop Q in 3 (three) minutes
to Romford Market 7mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop Q in 7 (seven) minutes
to Romford Market 17mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop Q in 17 (seventeen) minutes
to Romford Market 22mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop Q in 22 (twenty two) minutes
to Romford Market 29mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop Q in 29 (twenty nine) minutes
buses 115, 147, 5, 58, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Barking Or East Ham |
buses 115, 147, 5, 58, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Forest Gate Or Plaistow |
buses 115, 147, 5, 58, N15