| to Canning Town, Bus Station | 2m |
| to Canning Town, Bus Station | 4m |
| to Canning Town, Bus Station | 8m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 23m |
| to Canning Town, Bus Station | 25m |
| to Romford Market | 7m |
| to Romford Market | 21m |
| to Romford Market | 26m |
to Canning Town, Bus Station 2mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 2 (two) minutes
to Canning Town, Bus Station 4mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 4 (four) minutes
to Canning Town, Bus Station 8mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 8 (eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 23mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 23 (twenty three) minutes
to Canning Town, Bus Station 25mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 25 (twenty five) minutes
to Romford Market 7mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop O in 7 (seven) minutes
to Romford Market 21mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop O in 21 (twenty one) minutes
to Romford Market 26mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop O in 26 (twenty six) minutes
buses 115, 147, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | East Ham Or Forest Gate |
buses 115, 147, 5, 58, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Forest Gate Or Plaistow |
buses 115, 147, 330, 5, 58, N15