| to Canning Town, Bus Station | 1m |
| to Canning Town, Bus Station | 4m |
| to Canning Town, Bus Station | 11m |
| to Canning Town, Bus Station | 18m |
| to Canning Town, Bus Station | 29m |
| to Romford Market | 2m |
| to Romford Market | 11m |
| to Romford Market | 14m |
| to Romford Market | 22m |
| to Romford Market | 24m |
| to Romford Market | 28m |
to Canning Town, Bus Station 1mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UG in 1 (one) minutes
to Canning Town, Bus Station 4mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UG in 4 (four) minutes
to Canning Town, Bus Station 11mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UG in 11 (eleven) minutes
to Canning Town, Bus Station 18mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UG in 18 (eighteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 29mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UG in 29 (twenty nine) minutes
to Romford Market 2mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UE in 2 (two) minutes
to Romford Market 11mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UE in 11 (eleven) minutes
to Romford Market 14mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UE in 14 (fourteen) minutes
to Romford Market 22mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UE in 22 (twenty two) minutes
to Romford Market 24mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UE in 24 (twenty four) minutes
to Romford Market 28mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UE in 28 (twenty eight) minutes
buses 145, 5, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Becontree, Becontree Heath Or Little Heath |
buses 145, 5, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking Or Ilford |
buses 145, 5, EL2, EL3, N15