| to Romford Market | 0m |
| to Romford Market | 0m |
| to Romford Market | 4m |
| to Romford Market | 8m |
| to Romford Market | 17m |
| to Romford Market | 22m |
| to Romford Market | 28m |
| to Canning Town, Bus Station | 8m |
| to Canning Town, Bus Station | 11m |
| to Canning Town, Bus Station | 17m |
| to Canning Town, Bus Station | 25m |
to Romford Market 0mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 0 () minutes
to Romford Market 0mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 0 () minutes
to Romford Market 4mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 4 (four) minutes
to Romford Market 8mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 8 (eight) minutes
to Romford Market 17mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 17 (seventeen) minutes
to Romford Market 22mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 22 (twenty two) minutes
to Romford Market 28mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UH in 28 (twenty eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 8mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UC in 8 (eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 11mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UC in 11 (eleven) minutes
to Canning Town, Bus Station 17mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UC in 17 (seventeen) minutes
to Canning Town, Bus Station 25mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UC in 25 (twenty five) minutes
buses 145, 5, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Becontree, Becontree Heath Or Little Heath |
buses 145, 5, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Barking Or Ilford |
buses 145, 5, EL2, EL3, N15