| to Romford Market | 2m |
| to Romford Market | 10m |
| to Romford Market | 15m |
| to Canning Town, Bus Station | 3m |
| to Canning Town, Bus Station | 7m |
| to Canning Town, Bus Station | 14m |
| to Canning Town, Bus Station | 21m |
| to Canning Town, Bus Station | 26m |
to Romford Market 2mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop W in 2 (two) minutes
to Romford Market 10mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop W in 10 (ten) minutes
to Romford Market 15mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop W in 15 (fifteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 3mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 3 (three) minutes
to Canning Town, Bus Station 7mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 7 (seven) minutes
to Canning Town, Bus Station 14mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 14 (fourteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 21mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 21 (twenty one) minutes
to Canning Town, Bus Station 26mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 26 (twenty six) minutes
buses 238, 325, 5, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Barking Or Beckton |
buses 238, 325, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | East Ham |
buses 238, 325, 5, N15