| to Romford Market | 1m |
| to Romford Market | 9m |
| to Romford Market | 12m |
| to Romford Market | 21m |
| to Canning Town, Bus Station | 3m |
| to Canning Town, Bus Station | 9m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 22m |
| to Canning Town, Bus Station | 29m |
to Romford Market 1mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop HN in 1 (one) minutes
to Romford Market 9mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop HN in 9 (nine) minutes
to Romford Market 12mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop HN in 12 (twelve) minutes
to Romford Market 21mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop HN in 21 (twenty one) minutes
to Canning Town, Bus Station 3mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop HL in 3 (three) minutes
to Canning Town, Bus Station 9mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop HL in 9 (nine) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop HL in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 22mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop HL in 22 (twenty two) minutes
to Canning Town, Bus Station 29mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop HL in 29 (twenty nine) minutes
buses 128, 175, 499, 5
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Becontree Heath |
buses 193, 496, 5
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Romford Market |
buses 128, 175, 193, 365, 496, 498, 499, 5