| to Romford Market | 0m |
| to Romford Market | 9m |
| to Romford Market | 25m |
| to Canning Town, Bus Station | 1m |
| to Canning Town, Bus Station | 7m |
| to Canning Town, Bus Station | 10m |
| to Canning Town, Bus Station | 15m |
| to Canning Town, Bus Station | 22m |
to Romford Market 0mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BK in 0 () minutes
to Romford Market 9mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BK in 9 (nine) minutes
to Romford Market 25mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BK in 25 (twenty five) minutes
to Canning Town, Bus Station 1mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BB in 1 (one) minutes
to Canning Town, Bus Station 7mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BB in 7 (seven) minutes
to Canning Town, Bus Station 10mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BB in 10 (ten) minutes
to Canning Town, Bus Station 15mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BB in 15 (fifteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 22mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BB in 22 (twenty two) minutes
buses 115, 276, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Beckton Or Upton Park |
buses 115, 276, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Canning Town |
buses 115, 276, 330, 5, N15