| to Canning Town, Bus Station | 2m |
| to Canning Town, Bus Station | 9m |
| to Canning Town, Bus Station | 10m |
| to Canning Town, Bus Station | 22m |
| to Canning Town, Bus Station | 28m |
| to Romford Market | 3m |
| to Romford Market | 10m |
| to Romford Market | 17m |
| to Romford Market | 24m |
to Canning Town, Bus Station 2mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 2 (two) minutes
to Canning Town, Bus Station 9mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 9 (nine) minutes
to Canning Town, Bus Station 10mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 10 (ten) minutes
to Canning Town, Bus Station 22mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 22 (twenty two) minutes
to Canning Town, Bus Station 28mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 28 (twenty eight) minutes
to Romford Market 3mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BM in 3 (three) minutes
to Romford Market 10mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BM in 10 (ten) minutes
to Romford Market 17mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BM in 17 (seventeen) minutes
to Romford Market 24mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BM in 24 (twenty four) minutes
buses 115, 147, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | East Ham Or Forest Gate |
buses 115, 276, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Canning Town |
buses 115, 147, 276, 330, 5, N15