| to Canning Town, Bus Station | 0m |
| to Canning Town, Bus Station | 7m |
| to Canning Town, Bus Station | 13m |
| to Canning Town, Bus Station | 18m |
| to Canning Town, Bus Station | 24m |
| to Romford Market | 5m |
| to Romford Market | 18m |
| to Romford Market | 24m |
to Canning Town, Bus Station 0mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 0 () minutes
to Canning Town, Bus Station 7mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 7 (seven) minutes
to Canning Town, Bus Station 13mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 13 (thirteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 18mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 18 (eighteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 24mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop S in 24 (twenty four) minutes
to Romford Market 5mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BN in 5 (five) minutes
to Romford Market 18mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BN in 18 (eighteen) minutes
to Romford Market 24mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BN in 24 (twenty four) minutes
buses 115, 147, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | East Ham Or Forest Gate |
buses 115, 147, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Prince Regent Or Canning Town |
buses 115, 147, 330, 5, N15