| to Romford Market | 0m |
| to Romford Market | 4m |
| to Romford Market | 10m |
| to Romford Market | 20m |
| to Romford Market | 27m |
| to Canning Town, Bus Station | 8m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 27m |
to Romford Market 0mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UJ in 0 () minutes
to Romford Market 4mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UJ in 4 (four) minutes
to Romford Market 10mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UJ in 10 (ten) minutes
to Romford Market 20mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UJ in 20 (twenty ) minutes
to Romford Market 27mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop UJ in 27 (twenty seven) minutes
to Canning Town, Bus Station 8mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UA in 8 (eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UA in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 27mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop UA in 27 (twenty seven) minutes
buses 145, 5, EL2, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Becontree Heath Or Dagenham Heathway |
buses 145, 5, EL2, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking Or Ilford |
buses 145, 5, EL2, N15