| to Romford Market | 1m |
| to Romford Market | 6m |
| to Romford Market | 24m |
| to Romford Market | 28m |
| to Canning Town, Bus Station | 2m |
| to Canning Town, Bus Station | 13m |
| to Canning Town, Bus Station | 20m |
| to Canning Town, Bus Station | 26m |
to Romford Market 1mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 1 (one) minutes
to Romford Market 6mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 6 (six) minutes
to Romford Market 24mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 24 (twenty four) minutes
to Romford Market 28mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BA in 28 (twenty eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 2mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BR in 2 (two) minutes
to Canning Town, Bus Station 13mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BR in 13 (thirteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 20mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BR in 20 (twenty ) minutes
to Canning Town, Bus Station 26mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BR in 26 (twenty six) minutes
buses 5, 62, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Becontree, Goodmayes Or Upney |
buses 5, 62, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking Riverside, East Ham Or Gascoigne Rd |
buses 5, 62, EL2, EL3, N15