| to Canning Town, Bus Station | 4m |
| to Canning Town, Bus Station | 11m |
| to Canning Town, Bus Station | 15m |
| to Canning Town, Bus Station | 19m |
| to Canning Town, Bus Station | 25m |
| to Romford Market | 6m |
| to Romford Market | 15m |
| to Romford Market | 21m |
| to Romford Market | 23m |
| to Romford Market | 24m |
to Canning Town, Bus Station 4mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 4 (four) minutes
to Canning Town, Bus Station 11mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 11 (eleven) minutes
to Canning Town, Bus Station 15mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 15 (fifteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 19mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 19 (nineteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 25mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop P in 25 (twenty five) minutes
to Romford Market 6mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop R in 6 (six) minutes
to Romford Market 15mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop R in 15 (fifteen) minutes
to Romford Market 21mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop R in 21 (twenty one) minutes
to Romford Market 23mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop R in 23 (twenty three) minutes
to Romford Market 24mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop R in 24 (twenty four) minutes
buses 103, 128, 175, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking, Dagenham Or Goodmayes |
buses 103, 128, 175, 499, 5, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Romford |
buses 103, 128, 175, 499, 5, N15