| to Romford Market | 0m |
| to Romford Market | 6m |
| to Romford Market | 9m |
| to Romford Market | 12m |
| to Romford Market | 19m |
| to Romford Market | 25m |
| to Canning Town, Bus Station | 4m |
| to Canning Town, Bus Station | 12m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 24m |
| to Canning Town, Bus Station | 29m |
to Romford Market 0mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop V in 0 () minutes
to Romford Market 6mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop V in 6 (six) minutes
to Romford Market 9mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop V in 9 (nine) minutes
to Romford Market 12mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop V in 12 (twelve) minutes
to Romford Market 19mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop V in 19 (nineteen) minutes
to Romford Market 25mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop V in 25 (twenty five) minutes
to Canning Town, Bus Station 4mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop R in 4 (four) minutes
to Canning Town, Bus Station 12mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop R in 12 (twelve) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop R in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 24mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop R in 24 (twenty four) minutes
to Canning Town, Bus Station 29mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop R in 29 (twenty nine) minutes
buses 238, 325, 5, N15
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Barking Or Beckton |
buses 238, 325, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | East Ham |
buses 238, 325, 5, N15