| to Canning Town, Bus Station | 2m |
| to Canning Town, Bus Station | 10m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 23m |
| to Romford Market | 5m |
| to Romford Market | 10m |
| to Romford Market | 17m |
| to Romford Market | 25m |
| to Romford Market | 27m |
to Canning Town, Bus Station 2mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop WU in 2 (two) minutes
to Canning Town, Bus Station 10mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop WU in 10 (ten) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop WU in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 23mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop WU in 23 (twenty three) minutes
to Romford Market 5mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop EC in 5 (five) minutes
to Romford Market 10mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop EC in 10 (ten) minutes
to Romford Market 17mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop EC in 17 (seventeen) minutes
to Romford Market 25mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop EC in 25 (twenty five) minutes
to Romford Market 27mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop EC in 27 (twenty seven) minutes
buses 145, 364, 5, EL2, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Becontree Heath Or Dagenham Heathway |
buses 145, 5, EL2, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking Or Ilford |
buses 145, 364, 5, EL2, N15