| to Canning Town, Bus Station | 8m |
| to Canning Town, Bus Station | 12m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 23m |
| to Canning Town, Bus Station | 29m |
| to Romford Market | 8m |
| to Romford Market | 13m |
| to Romford Market | 15m |
| to Romford Market | 21m |
| to Romford Market | 26m |
to Canning Town, Bus Station 8mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop H in 8 (eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 12mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop H in 12 (twelve) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop H in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 23mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop H in 23 (twenty three) minutes
to Canning Town, Bus Station 29mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop H in 29 (twenty nine) minutes
to Romford Market 8mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop G in 8 (eight) minutes
to Romford Market 13mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop G in 13 (thirteen) minutes
to Romford Market 15mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop G in 15 (fifteen) minutes
to Romford Market 21mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop G in 21 (twenty one) minutes
to Romford Market 26mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop G in 26 (twenty six) minutes
buses 128, 150, 175, 5, EL2, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Romford |
buses 175, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking Or Dagenham Heathway |
buses 175, 5, N15
buses 128, 150, 175, 5, EL2, N15