| to Canning Town, Bus Station | 0m |
| to Canning Town, Bus Station | 13m |
| to Canning Town, Bus Station | 20m |
| to Romford Market | 4m |
| to Romford Market | 8m |
| to Romford Market | 13m |
| to Romford Market | 17m |
| to Romford Market | 27m |
to Canning Town, Bus Station 0mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BK in 0 () minutes
to Canning Town, Bus Station 13mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BK in 13 (thirteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 20mbus to Canning Town, Bus Station on 5 bus route anticipated at bus stop BK in 20 (twenty ) minutes
to Romford Market 4mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BC in 4 (four) minutes
to Romford Market 8mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BC in 8 (eight) minutes
to Romford Market 13mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BC in 13 (thirteen) minutes
to Romford Market 17mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BC in 17 (seventeen) minutes
to Romford Market 27mbus to Romford Market on 5 bus route anticipated at bus stop BC in 27 (twenty seven) minutes
buses 145, 5, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Becontree, Becontree Heath Or Goodmayes |
buses 145, 5, EL2, EL3, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Barking Town Centre Or Ilford |
buses 145, 5, EL2, EL3, N15