| to Bellingham, Catford Bus Garage | 0m |
| to Bellingham, Catford Bus Garage | 1m |
| to Bellingham, Catford Bus Garage | 13m |
| to Bellingham, Catford Bus Garage | 25m |
| to Shoreditch | 4m |
| to Shoreditch | 8m |
| to Shoreditch | 15m |
| to Shoreditch | 27m |
to Bellingham, Catford Bus Garage 0mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 47 bus route anticipated at bus stop HN in 0 () minutes
to Bellingham, Catford Bus Garage 1mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 47 bus route anticipated at bus stop HN in 1 (one) minutes
to Bellingham, Catford Bus Garage 13mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 47 bus route anticipated at bus stop HN in 13 (thirteen) minutes
to Bellingham, Catford Bus Garage 25mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 47 bus route anticipated at bus stop HN in 25 (twenty five) minutes
to Shoreditch 4mbus to Shoreditch on 47 bus route anticipated at bus stop HL in 4 (four) minutes
to Shoreditch 8mbus to Shoreditch on 47 bus route anticipated at bus stop HL in 8 (eight) minutes
to Shoreditch 15mbus to Shoreditch on 47 bus route anticipated at bus stop HL in 15 (fifteen) minutes
to Shoreditch 27mbus to Shoreditch on 47 bus route anticipated at bus stop HL in 27 (twenty seven) minutes
buses 122, 136, 199, 47, 54, N136, N199
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Blackheath, Deptford, Lee Or New Cross |
buses 136, 185, 199, 208, 47, 54, 75, N136, N199
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Catford |
buses 122, 136, 185, 199, 208, 284, 47, 484, 54, 75, N136, N199, P4