| to South Croydon, South End | 1m |
| to South Croydon, South End | 10m |
| to South Croydon, South End | 18m |
| to South Croydon, South End | 26m |
| to Elephant & Castle | 2m |
| to Elephant & Castle | 15m |
| to Elephant & Castle | 19m |
| to Elephant & Castle | 28m |
to South Croydon, South End 1mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop G in 1 (one) minutes
to South Croydon, South End 10mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop G in 10 (ten) minutes
to South Croydon, South End 18mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop G in 18 (eighteen) minutes
to South Croydon, South End 26mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop G in 26 (twenty six) minutes
to Elephant & Castle 2mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop F in 2 (two) minutes
to Elephant & Castle 15mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop F in 15 (fifteen) minutes
to Elephant & Castle 19mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop F in 19 (nineteen) minutes
to Elephant & Castle 28mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop F in 28 (twenty eight) minutes
buses 196, 322, 468, 68, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Herne Hill |
buses 196, 2, 322, 432, 468, 68, 690, N2, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crown Point Or Crystal Palace |