| to South Croydon, South End | 0m |
| to South Croydon, South End | 8m |
| to South Croydon, South End | 18m |
| to South Croydon, South End | 23m |
| to Elephant & Castle | 4m |
| to Elephant & Castle | 8m |
| to Elephant & Castle | 12m |
| to Elephant & Castle | 17m |
to South Croydon, South End 0mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop P in 0 () minutes
to South Croydon, South End 8mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop P in 8 (eight) minutes
to South Croydon, South End 18mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop P in 18 (eighteen) minutes
to South Croydon, South End 23mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop P in 23 (twenty three) minutes
to Elephant & Castle 4mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop A in 4 (four) minutes
to Elephant & Castle 8mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop A in 8 (eight) minutes
to Elephant & Castle 12mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop A in 12 (twelve) minutes
to Elephant & Castle 17mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop A in 17 (seventeen) minutes
buses 196, 322, 468, 68, 690, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Denmark Hill |
buses 196, 322, 468, 68, 690, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | West Norwood |
buses 196, 322, 468, 68, 690, N68