| to Elephant & Castle | 2m |
| to Elephant & Castle | 7m |
| to Elephant & Castle | 10m |
| to Elephant & Castle | 13m |
| to Elephant & Castle | 20m |
| to Elephant & Castle | 24m |
| to South Croydon, South End | 7m |
| to South Croydon, South End | 11m |
| to South Croydon, South End | 21m |
to Elephant & Castle 2mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop D in 2 (two) minutes
to Elephant & Castle 7mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop D in 7 (seven) minutes
to Elephant & Castle 10mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to Elephant & Castle 13mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop D in 13 (thirteen) minutes
to Elephant & Castle 20mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
to Elephant & Castle 24mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop D in 24 (twenty four) minutes
to South Croydon, South End 7mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop B in 7 (seven) minutes
to South Croydon, South End 11mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop B in 11 (eleven) minutes
to South Croydon, South End 21mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop B in 21 (twenty one) minutes
buses 176, 40, 42, 468, 68, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brixton, Herne Hill Or Peckham |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5491 |
buses 12, 148, 171, 176, 468, 68, N171, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Elephant & Castle |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5491 |
buses 12, 148, 171, 176, 35, 40, 42, 468, 68, N171, N68, N89
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5491 |