| to Elephant & Castle | 0m |
| to Elephant & Castle | 10m |
| to Elephant & Castle | 17m |
| to Elephant & Castle | 25m |
| to South Croydon, South End | 3m |
| to South Croydon, South End | 13m |
| to South Croydon, South End | 20m |
| to South Croydon, South End | 28m |
to Elephant & Castle 0mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop J in 0 () minutes
to Elephant & Castle 10mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop J in 10 (ten) minutes
to Elephant & Castle 17mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop J in 17 (seventeen) minutes
to Elephant & Castle 25mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop J in 25 (twenty five) minutes
to South Croydon, South End 3mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to South Croydon, South End 13mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop L in 13 (thirteen) minutes
to South Croydon, South End 20mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop L in 20 (twenty ) minutes
to South Croydon, South End 28mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop L in 28 (twenty eight) minutes
buses 468, 68, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Herne Hill |
buses 196, 2, 315, 322, 432, 468, 68, 690, N2, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crown Point Or Crystal Palace |
buses 196, 2, 315, 322, 432, 468, 68, 690, N2, N68