| to Elephant & Castle | 0m |
| to Elephant & Castle | 11m |
| to Elephant & Castle | 19m |
| to Elephant & Castle | 27m |
| to South Croydon, South End | 6m |
| to South Croydon, South End | 12m |
| to South Croydon, South End | 18m |
| to South Croydon, South End | 26m |
to Elephant & Castle 0mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop CS in 0 () minutes
to Elephant & Castle 11mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop CS in 11 (eleven) minutes
to Elephant & Castle 19mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop CS in 19 (nineteen) minutes
to Elephant & Castle 27mbus to Elephant & Castle on 468 bus route anticipated at bus stop CS in 27 (twenty seven) minutes
to South Croydon, South End 6mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop CQ in 6 (six) minutes
to South Croydon, South End 12mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop CQ in 12 (twelve) minutes
to South Croydon, South End 18mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop CQ in 18 (eighteen) minutes
to South Croydon, South End 26mbus to South Croydon, South End on 468 bus route anticipated at bus stop CQ in 26 (twenty six) minutes
buses 196, 249, 468, N68, SL6
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham Or West Norwood |
buses 196, 249, 468, N68, SL6
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace Or Thornton Heath |
buses 196, 249, 468, N68, SL6