| to Caterham-on-the-Hill | 2m |
| to Caterham-on-the-Hill | 3m |
| to Caterham-on-the-Hill | 8m |
| to Caterham-on-the-Hill | 23m |
| to Addington Village | 3m |
| to Addington Village | 8m |
| to Addington Village | 16m |
| to Addington Village | 22m |
to Caterham-on-the-Hill 2mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop J in 2 (two) minutes
to Caterham-on-the-Hill 3mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop J in 3 (three) minutes
to Caterham-on-the-Hill 8mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop J in 8 (eight) minutes
to Caterham-on-the-Hill 23mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop J in 23 (twenty three) minutes
to Addington Village 3mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop M in 3 (three) minutes
to Addington Village 8mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop M in 8 (eight) minutes
to Addington Village 16mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop M in 16 (sixteen) minutes
to Addington Village 22mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop M in 22 (twenty two) minutes
buses 312, 407, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Purley |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5462 |
buses 119, 166, 312, 405, 466, 645
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | East Croydon |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5462 |
buses 119, 166, 312, 403, 405, 407, 412, 466, 468, 60, 645, N68
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5462 |